سانترال مردان منابع ایرانی استقلال

سانترال: مردان منابع ایرانی استقلال خواننده نمایشگاه نمایشگاه کتاب تهران داستان اجتماعی

گت بلاگز بین‌الملل خبر ملک سلمان جهت امیر کویت ، دیدار وزیر خارجه عمان با امیر قطر

وزیر خارجه عمان در سفری غیرمنتظره با امیر قطر دیدار کرد و مشاور پادشاه عربستان نیز پیامی شفاهی را به امیر کویت انتقال یافته نمود.

خبر ملک سلمان جهت امیر کویت ، دیدار وزیر خارجه عمان با امیر قطر

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از آناتولی، همزمان با تنش ها بین دوحه و بعضی کشورهای عربی، «یوسف بن علوی» وزیر امور خارجه عمان که در سفری غیرمنتظره وارد قطر شده است بود شامگاه دوشنبه با «تمیم بن حمد آل ثانی» امیر این کشور دیدار و گفتگو کرد.

عبارات مهم : دوشنبه
خبرگزاری رسمی قطر اعلام کرد که در این دیدار روابط برادرانه بین دو کشور و راهکارهای تقویت این روابط و نیز شماری از مباحث دارای اهمیت یکسان مورد بررسی قرار گرفته است.

از سوی دیگر خبرگزاری رسمی کویت گزارش داد که «خالد بن فیصل بن عبدالعزیز» مشاور پادشاه عربستان و امیر منطقه مکه عصر دوشنبه در سفری غیرمنتظره وارد کویت شد.

بنا بر اعلام این خبرگزاری، خالد بن فیصل در دیدار با شیخ «صباح الاحمد الجابر الصباح» امیر کویت خبر شفاهی ملک سلمان پادشاه عربستان اطراف روابط دو کشور و مباحث دارای اهمیت یکسان و دیگر پرسشها منطقه ای و بین المللی را به وی انتقال یافته کرد.

این در حالی است که امیر کویت نیز شامگاه دوشنبه در تماس تلفنی با همتای قطری خود دوحه را به آرام سازی اوضاع و عدم اتخاذ هرگونه اقداماتی که به اوج گرفتن تنش منجر می شود فرا خواند.

شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت در این گفتگوی تلفنی «تمیم بن حمد آل ثانی» همتای قطری خود را به تلاش جهت کم کردن تنش با کشورهای عربی دعوت کرد.

امیر کویت همچنین همتای قطری خود را به آرام سازی اوضاع، عدم اتخاذ هرگونه اقداماتی که به زیاد کردن تنش منجر می شود و نیز وقت دادن به تلاش هایی که در جهت کم کردن تنش بین دوحه و بعضی کشورهای عربی صورت می گیرد فرا خواند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: دوشنبه | پادشاه | کشورهای عربی | وزیر امور خارجه | بین الملل | خاورمیانه | قطر | عمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog