سانترال مردان منابع ایرانی استقلال

سانترال: مردان منابع ایرانی استقلال خواننده نمایشگاه نمایشگاه کتاب تهران داستان اجتماعی

گت بلاگز فرهنگی هنری زمستان سرد و شمعدانی‌های ترمه‌ای

«زمستان سرد و شمعدانی‌های ترمه‌ای» داستانی اجتماعی از فاطمه بهبودی به روایت اختلافات یك همسران می‌پردازد كه سوره مهر این اثر را منتشر كرده هست.

زمستان سرد و شمعدانی‌های ترمه‌ای

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری؛ بهبودی راجع به این كتاب كه به تازگی انتشار یافته هست، گفت: مشكلات زوج های ایرانی عنوان مهم كتاب «زمستان سرد و شمعدانی های ترمه ای» هست.
وی افزود: پرسشها مالی و استقلال زنان موضوعی است كه ریشه زیاد اختلافات خانواده های ایرانی هست.

عبارات مهم : مردان

بهبودی اظهار داشت: در گذشته زنان ایرانی استقلال مالی نداشتند و به همین علت علی رغم همه مشكلات، زندگی زناشویی را تحمل می كردند. ولی امروز چون زنان وارد اجتماع شده است اند و پا به پای مردان كار می كنند، كمتر خودشان را وابسته به مردان می دانند و استقلال مالی دارند كه همین استقلال مالی باعث می شود در هنگام بروز اختلاف راحت تر از هم جدا شوند.

وی در ادامه راجع به شناساندن انقلاب و دفاع مقدس به نسل های جوان با بهره گیری از منابع و اسناد

گفت: قوانین دست و پاگیری كه بعضی شرکت ها و نهادها در زمینه در اختیار گذاردن منابع و اسناد دارند باعث می شود نویسندگان كمتر به سراغ این منابع می روند.

بهبودی افزود: در قانون آمده كه باید 40 سال از یك مناسبت بگذرد تا منابع در اختیار محققان و مخاطبان قرار گیرد، در حالی كه بعد از 40 سال دیگر مناسبت تازگی ندارد و اثرگذار نخواهد بود.

وی در آخر راجع به نمایشگاه كتاب گفت: در سال یك بار امكان حضور همه اقشار و علاقه مندان به كتاب جهت خرید و فروش كتاب وجود دارد و از طرف دیگر با برگزاری حضوری و دیدار نویسنده با خواننده كه به وسیله سوره مهر برگزار می شود این امكان به وجود آمده كه خواننده از نزدیك با نویسنده صحبت كند. این آرزوی یك خواننده است ولی در وقت ما این امكان وجود نداشت.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مردان | منابع | ایرانی | استقلال | خواننده | نمایشگاه | نمایشگاه کتاب تهران | داستان اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog