سانترال مردان منابع ایرانی استقلال

سانترال: مردان منابع ایرانی استقلال خواننده نمایشگاه نمایشگاه کتاب تهران داستان اجتماعی

گت بلاگز وب‌گردی رونمایی فورد از خودروهای مخصوص خدمات خاص

فورد از مدل خاصی از F-150 پرده‌برداری کرد که جهت سال ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد و مخصوص انجام خدمات خاص هست.

رونمایی فورد از خودروهای مخصوص خدمات خاص

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، فورد نسخه ی به روزرسانی شده است از پیکاپ F-150 را جهت سال ۲۰۱۸ رونمایی کرد. این ماشین با نام مخفف SSV آشنا می شود که کوتاه شده است ی عبارت خودروی خدمت خاص (Special Service Vehicle) هست. همچنین این خودروساز مدلی از شاسی بلند اکسپدیشن را با همین نام رونمایی کرده است که در سال ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد و کاربردهای خاصی جهت نیروهای پلیس، دولتی و خدمات ناوگانی خواهد داشت.
استفان تیلور، مدیر بخش بازاریابی خودروهای پلیس فورد در این مورد می گوید:خودروهای سواری که فورد جهت نیروهای گشتی پلیس ساخته هست، در تمام کشور (آمریکا) پرفروش ترین و پرکاربردترین خودروهای پلیس هستند؛ با این وجود بعضی آژانس ها و نهادها نیاز به خودرویی دارند تا بتواند پنج سرنشین را به همراه تجهیزات کامل حمل کند و در مواقع لزوم دارای توانایی خارج بزرگراه ای نیز باشد؛ اینجا مرحله ای است که نام خودروهای F-150 SSV و اکسپدیشن SSV به میان می آید.

عبارات مهم : سیستم

فورد F-150
هردو ماشین از نسل دوم پیشرانه ی اکوبوست شش سیلندر و ۳.۵ لیتری فورد استفاده می کنند که از نوع V-شکل و مجهز به سیستم تویین توربو هست. همچنین امکان سفارش مدل F-150 SSV با پیشرانه ی هشت سیلندر خورجینی به حجم ۵ لیتر وجود دارد. هردو پیشرانه به جعبه دنده ی ۱۰ دنده ی خودکار متصل خواهند بود که سیستم استارت/استاپ نیز روی آن راه اندازی شده است هست. جهت پاسخگویی به مصارف برقی، سیستم برقی این خودروها با نمونه ی استاندارد تفاوت دارد و از یک آلترناتور تازه با خروجی ۲۴۰ آمپر بهره می برد.
مدل ۲۰۱۸ اکسپدیشن SSV به یک دیفرانسیل لغزش محدود نیز مجهز است که دارای کنترل الکترونیکی و ضریب انتقال نیروی۳.۷۳ به ۱ هست. در داخل این ماشین صندلی های نیمکتی از جنس وینیل قرار گرفته اند که چیدمان آن ها با نمونه ی استاندارد کمی تفاوت دارد و انعطاف پذیری کمتری در اختیار راننده قرار می دهد. جهت راحتی در تمیز کردن فضای داخلی این خودرو، تمامی سقف و کف ماشین به جای موکت با وینیل پوشانده شده است اند.
فورد اکسپدیشن
فورد F-150 SSV در ظاهر XL و در دو نوع سایز اتاق مشمول بر سوپر کرو و سوپر کب قابل سفارش خواهد بود و امکان سفارش این ماشین به صورت دیفرانسیل عقب یا چهارچرخ محرک وجود دارد. مدل اکسپدیشن SSV، خودرویی با بدنه ی آلومینیومی، تودوزی وینیل و جعبه دنده ی ۱۰ سرعته است که اهرم تعویض دنده ی آن روی ستون فرمان قرار گرفته هست.
منبع:زومیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیستم | ماشین | رونمایی | فورد | شاسی بلند | خودرو |

رونمایی فورد از خودروهای مخصوص خدمات خاص

رونمایی فورد از خودروهای مخصوص خدمات خاص

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog